Історія створення ТОВ "КОМБІКОРМ-ПОЛТАВА"

Про нас

Свиноферма, що у селі Ваці, Полтавського району,  декілька років поспіль займається розведенням та вирощуванням поголів’я свиней.

Новітні досягнення у галузі свинарства, а також власні напрацювання фермерського господарства дали змогу одержувати на відгодівлі високі прирости, а це понад 1000 г/добу, і досягати живої маси 100 кг вже у  145 денному віці.

Спираючись на одержаний досвід і виважений науковий підхід поряд із свинокомплексом у 2015 році було збудовано комбікормовий завод із власними потужностями з переробки сої, очистки і сушки зернових, складами для зберігання.

Виробництво працює у напрямку створення широкого асортименту кормів від простих універсальних зерносумішей до вузькоспеціалізованих і високопрофесійних комбікормів і БМВД.

Маючи на меті виробляти тільки продукт найвищого ґатунку ми закуповуємо сировину високої якості, що забезпечується кропітким  контролем сертифікованою лабораторією на усіх етапах виробництва. Щоденне корегування рецептур в залежності від якісних особливостей сировини забезпечує точний баланс поживних речовин, а значить і найповніше засвоєння корму.

Обираючи нашу продукцію ви одержуєте професійний продукт, економічну вигоду, раціональний підхід і гарний результат!